اصفهان بازار بزرگ چهار راه درواه اشرف سرای عتیقه فروش ها

saba textile

خرید پارچه کرپ مازراتی

خرید پارچه کرپ مازراتی

خرید پارچه کرپ مازراتی 09130858100

آنچه خواهید خواند

پارچه کرپ مازراتی
پارچه کرپ مازراتی مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه کرپ مازراتی مشکی
عکس پارچه مازراتی
قیمت پارچه کرپ مازراتی
قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک
پارچه مازراتی مانتویی

خرید پارچه کرپ مازراتی
خرید پارچه کرپ مازراتی

پارچه کرپ مازرتی چیست؟


کرپ یک روش بافت یا پارچه است که منجر به یک بافت مواج و سه بعدی منحصر به فرد می شود. پوشاک و سایر منسوجات ساخته شده با پارچه کرپ معمولاً ظریف هستند و برای مراسم تشریفاتی استفاده می شوند.

به طور سنتی، پارچه کرپ مازرتی و کرپ فیونا در ایران برای کت و شلوار و مانتو و مانتو فرم اداری مثل پارچه فیونا استفاده می شود .و در در بسیاری از فرهنگ های غربی توسط زنان در مواقع عزاداری پوشیده می شد، اما این عمل تا حد زیادی از مد خارج شده است. فرهنگ های دیگر در سراسر جهان انواع مختلفی از پارچه کرپ را در تولید نساجی خود وارد می کنند و در برخی موارد هنوز از پارچه کرپ سنتی استفاده می شود که هزاران سال است به همین روش بافته شده است.

چگونه از کرپ مراقبت می کنید؟
از آنجایی که کرپ را می توان به روش های مختلفی از الیاف مختلف تهیه کرد، رعایت دستورالعمل های مراقبت از لباس و لوازم خانگی بسیار مهم است. بیشتر کرپ ها باید خشک شوند و با شستن در ماشین لباسشویی به میزان قابل توجهی جمع می شوند. در موارد معدودی می توان کرپ را با دست در آب سرد شست و سپس آن را صاف کرد تا خشک شود.

پارچه کرپ چه حسی دارد؟
پارچه کرپ یک ماده فوق‌العاده سبک و نرم است که در بافت‌ها و پوست‌های متعددی وجود دارد. چروکیده، حباب دار، چروک، سنگریزه – بافت این پارچه می تواند از صاف و ظریف تا زبر و ناهموار متغیر باشد.

با توجه به وجود انواع مختلفی از کرپ ها، هر پارچه احساس و تناسب متفاوتی دارد. بدون در نظر گرفتن اندازه یا شکل شما، کاملاً روی همه افراد می افتد و می پوشد، بنابراین شکل بدن شما را برجسته می کند. علاوه بر این، با توجه به ملایمت این ماده بر روی پوست شما، پوشیدن آن در محیط های رسمی و غیر رسمی به اندازه کافی راحت است.

آیا تا به حال پارچه ای عجیب و غریب با چروک و بافت ناهموار پیدا کرده اید و فکر کرده اید که آن پارچه چیست؟ خوب، حالا شما آن را می دانید. این پارچه “کرپ” نام دارد. کلمه “کرپ” از یک غذای فرانسوی، یک پنکیک کوچک و نازک گرفته شده است.

کرپ دارای برخی ویژگی های متمایز است. این پارچه در حین ساخت، تاج های منحصربفردی و بافت های سه بعدی پیدا می کند. این ماده در وزن های سبک و متوسط ​​موجود است و برای ساخت انواع لباس ها و لوازم جانبی استفاده می شود. شما همچنین می توانید پرده ها و بالش ها را در بسیاری از پارچه ها با همان پارچه پیدا کنید. این پارچه چقدر محبوب است.