اصفهان بازار بزرگ چهار راه درواه اشرف سرای عتیقه فروش ها

saba textile

قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک

قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک

قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک 09131130224

با توجه به گرماژ و عرض پارچه و کشور سازنده تعیین می شود

مشاوره رایگان 09131130224

پارچه کرپ مازراتی
پارچه کرپ مازراتی مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه کرپ مازراتی مشکی
عکس پارچه مازراتی
قیمت پارچه کرپ مازراتی
قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک
پارچه مازراتی مانتویی

کرپ مازراتی چیست؟


پارچه کرپ مازراتی چیست؟ پارچه کرپ ماده ای است که در اصل از ابریشم ساخته می شد و به عنوان پارچه سنتی برای سوگواری مرگ یک عزیز استفاده می شد. با این حال، از آنجایی که کرپ مدرن فوق العاده همه کاره است، به پارچه انتخابی برای تولید پوشاک تبدیل شده است. علاوه بر این، از آنجایی که می توان آن را در اشکال مختلف تولید کرد، برای مناسبت ها و فصول مختلف مناسب است. در واقع، شما احتمالاً لباس‌هایی دارید که از کرپ ساخته شده‌اند یا قبلاً با این پارچه کار کرده‌اید. اگرچه ممکن است کمی لغزنده باشد، پارچه و بافت پارچه کرپ بی عیب و نقص است. بنابراین، پارچه کرپ چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کرپ و اینکه چرا این ماده جذاب برای استفاده است، به خواندن ادامه دهید.

پارچه مازراتی و پارچه فیونا – یکی از ویژگی های بارز پارچه کرپ قابلیت تنفس آن است. پارچه کرپ ارگانیک در بین تمام انواع آن تنفس پذیرترین پارچه است. با این حال، سایر الیاف نیز تهویه کافی را ارائه می دهند، حتی زمانی که در دماهای بالا استفاده می شوند.
جذب رطوبت – پارچه کرپ نیز جاذب است و برای استفاده در آب و هوای گرم ایده آل است.

خرید پارچه کرپ مازراتی
خرید پارچه کرپ مازراتی


قابل اشتعال – بسیاری از پارچه های کرپ مقاومت کمی در برابر حرارت دارند، به خصوص پارچه های کرپ ساخته شده از ابریشم.
سه بعدی – یکی دیگر از ویژگی های بارز پارچه کرپ توانایی منحصر به فرد آن در ایجاد یک شکل سه بعدی است. این باعث می شود آن را به ماده ای عالی برای پوشاک تبدیل کنید.
قابل تطبیق – این پارچه بسیار همه کاره است و می تواند برای هر مناسبتی از جمله لباس های غیررسمی و حتی لباس های رسمی مانند لباس های شب استفاده شود.
انواع پارچه کرپ؟
اکنون در مورد پارچه کرپ بیشتر می دانید، بیایید انواع مختلف پارچه آن را مورد بحث قرار دهیم. انواع مختلفی از پارچه کرپ وجود دارد. با این حال، همه آنها بر اساس نحوه ساخت و الیاف استفاده شده متفاوت هستند

ظاهر دامن با پارچه کرپ مازراتی


دامن کرپ کش دار زنانه مازراتی، مشکی، 12 فرقی نمی کند شکل یا اندازه شما باشد، کرپ برای همه مناسب است. توانایی کرپ مازراتی برای ایجاد یک پاییز زیبا یا یک پارچه به لباس، لباس مجلسی، دامن یا شلوار به طور گسترده برای تولید لباس برای رویدادهای رسمی استفاده می شود.
علاوه بر این، لباس های ساخته شده از پارچه کرپ به راحتی قابل حمل هستند. آنها نیاز به اتو کردن کمی دارند یا تقریباً بدون چروک هستند. اما باز هم، ظاهر و ظاهر نهایی یک لباس ساخته شده از کرپ به شدت به کرپ استفاده شده برای ایجاد لباس بستگی دارد. ما کرپ مازراتی را به عنوان مناسب برای ظاهری زیبا توصیه می کنیم.