ما در شبکه های اجتماعی :

saba textile

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی :چاپی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی :چاپی

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی چاپی در طرح های هندسی ،سکه ای ،دایره ،خشتی با جنس پلی استر فلامنت پنبه با وزن 170 گرم تولید می شود.عرض این پارچه 150 سانتیمتر است.پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی مقاومت کششی بیشتر از پارچه فلامنت است و قیمتش متری 27500 است.

پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی یا همان پارچهچلی استر پنبه یک نوع پارچه است که به وسیله چاپ شابلونی تکمیل می‌شود. این پارچه دارای ویژگی‌هایی مانند ضدباکتریال و ضدویروسی است که برای لباس‌های بیماری که باید بهداشت و احتیاط بیشتری داشته باشند، بسیار مناسب است. دلیل استفاده از پارچه فلامنت پنبه در لباس‌های بیماری عبارت است از:

  1. ضدباکتریال: پارچه فلامنت پنبه دارای خواص ضدباکتریال است که می‌تواند کمک کند تا جلوگیری از انتقال باکتری‌ها و ویروس‌ها در محیط بیمارستانی شود. این ویژگی اهمیت بسیاری در کاهش خطر عفونت‌های مرتبط با بیمارستان دارد.
  2. آب‌دوستی: پارچه فلامنت پنبه معمولاً آب‌دوست است که این ویژگی آن را برای لباس‌های بیماری که با شستشو و علائم بهداشتی مختلف زیادی روبرو هستند، مناسب می‌کند.
  3. تنفس‌پذیری: این پارچه دارای تنفس‌پذیری خوبی است که باعث راحتی بیشتر بیمار در استفاده از لباس‌های آن می‌شود و از ایجاد برخی مشکلات نظیر عرق‌زدگی و حساسیت پوستی جلوگیری می‌کند.
  4. راحتی و رفاه: لباس‌های ساخته شده از این پارچه به دلیل نرمی و راحتی آنها، برای بیمارانی که در طول زمان بیماری به سر می‌برند، بسیار مناسب است.

به طور کلی، پارچه فلامنت پنبه به عنوان یک گزینه ایده‌آل برای لباس‌های بیماری به دلیل ویژگی‌های بهداشتی، ضدباکتریال، و راحتی کاربردی استفاده می‌شود.

خرید پارچه های بیمارستانی فقط از سایت های معتبر miladarshadi.com

مشاوره رایگان 09131130224 ایران

افغانستان 00989130858100

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی ساده و چاپی
پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی ساده و چاپی

قیمت پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی چاپی افغانستان

خرید پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی چاپی افغانستان