اصفهان بازار بزرگ چهار راه درواه اشرف سرای عتیقه فروش ها

saba textile

خرید و فروش پارچه مازراتی مانتویی

خرید و فروش پارچه مازراتی مانتویی

خرید و فروش پارچه مازراتی مانتویی 09130858100

پارچه مازراتی مانتویی در رنگ های مختلف استفاده می شود ،سعی کنید به صورت سری خرید کنید ،که ارزان تر خرید کنید

کرپ یا کرپ پارچه‌ای ابریشمی، پشمی یا مصنوعی است که ظاهری چروکیده و ناهموار دارد. کرپ از کلمه فرانسوی گرفته شده است که به معنای پنکیک کوچک و نازک است. معمولاً پارچه ای سبک تا متوسط ​​است، اما در نهایت، کرپ می تواند هر وزنی داشته باشد. از کرپ می توان برای ساخت لباس هایی مانند لباس، کت و شلوار، بلوز، شلوار و غیره استفاده کرد. کرپ همچنین در دکوراسیون منزل برای وسایلی مانند پرده، پنجره و بالش محبوب است.

خرید پارچه کرپ مازراتی
خرید پارچه کرپ مازراتی

انواع کرپ چیست؟


انواع بی‌شماری کرپ وجود دارد که بر اساس روش ساخت و الیاف مورد استفاده متفاوت است.

پارچه کرپ مازراتی
پارچه کرپ مازراتی مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه کرپ مازراتی مشکی
عکس پارچه مازراتی
قیمت پارچه کرپ مازراتی
قیمت پارچه کرپ مازراتی درجه یک
پارچه مازراتی مانتویی

کرپ حریر: پارچه کرپ حریر پارچه ای سبک وزن است که معمولاً از ابریشم تهیه می شود. پارچه کرپ حریر ابریشم دارای سطح چروکیده معمولی دیگر کرپ ها نیست. در عوض پارچه ابریشمی دارای روکشی صاف و مات با سنگریزه های جزئی است. این ظاهر با استفاده از نخ های تابیده شده محکم به عنوان نخ های پود در طرح بافت ساده به دست می آید. کرپ د چین پلی استر نسخه ای مقرون به صرفه تر با ظاهر و احساسی مشابه پارچه ابریشمی است.
کرپ ژورژت: پارچه کرپ ژرژت نیز ظاهری نرم و صاف دارد و عمدتاً از ابریشم یا الیاف ابریشم مانند مصنوعی مانند ابریشم مصنوعی ساخته می شود. ژرژت ابریشمی خاصیت ارتجاعی کمی دارد و پرده زیبایی دارد. پارچه کرپ ژورت پارچه محبوب برای لباس است.

خرید پارچه کرپ مازراتی
خرید پارچه کرپ مازراتی


کرپ پشمی: کرپ پشمی سطح زبرتر و سیمی دارد و از پارچه پشمی و گاهی از پارچه های پنبه ای یا مصنوعی ساخته می شود. این کرپ سبک تا متوسط ​​است، در برابر چروک شدن مقاومت می کند و اغلب برای کت و شلوار، شلوار و لباس استفاده می شود.
کرپ پلی استر: پارچه کرپ پلی استر هر نوع پارچه کرپ است که با استفاده از پلی استر الیاف مصنوعی ساخته می شود. پلی کرپ معمولاً یک پارچه سبک وزن و نازک است که دارای پرده زیبایی است. کرپ پلی استر برای لباس، دامن و بلوز استفاده می شود. گاهی اوقات از الاستین برای تشکیل کرپ کش استفاده می کند.
ساتن پشت کرپ: ساتن کرپ پشت پارچه ساتنی است که یک طرف آن مانند ساتن صاف و نرم است و طرف دیگر آن چروکیده شده و حالت و ظاهر کرپ دارد.
کرپ کانتون: کرپ کانتون در اصل از ابریشم از استان کانتون در چین ساخته می شد که نام آن از همین جا گرفته شده است. از نظر ظاهری بسیار شبیه به کرپ د چین است، اما کمی سنگین تر است، زیرا نخ های پرکننده در بافت سنگین تر است.
کرپ پلیسه: کرپ پلیسه با عملیات شیمیایی پارچه برای دستیابی به ظاهر چروکیده و چروکیده به دست می آید و چین چین خورده ایجاد می کند. یک تکه پارچه یا با غلتک های داغ فشار داده می شود تا الگوی ایجاد شود، یا با الگوی مومی پوشانده می شود و در محلول قلیایی فرو می رود. مناطقی که توسط موم پوشانده نشده است، کوچک می شوند و وقتی موم برداشته می شود، پارچه عمداً چروک می شود.
کرپ شارموز: کرپ شارموز پارچه ای ابریشمی است که با تکنیک بافت ساتن با نخ های کرپ تاب بافته می شود. چارموز ابریشم مانند ساتن صاف و بازتابنده است و پشتی کدر دارد. نخ های کرپ به پارچه تعریف کرپ را می دهد.

نگهداری پارچه کرپ مازاتی

نگهداری
هنگام مراقبت و نگهداری از چیزی ظریف و مجلل مانند کرپ، رعایت دستورالعمل های روی برچسب پارچه ضروری است. از آنجایی که پارچه کرپ با استفاده از الیاف مختلف ایجاد می شود، هر تکه از مواد قوانین خاص خود را برای شستشو و تمیز کردن دارد.

پارچه های ظریف بر پایه کرپ ساخته شده از ابریشم، پشم یا ویسکوز نسبت به پارچه های ساخته شده از الیاف پنبه یا پلی استر به نگهداری بیشتری نیاز دارند. برخی از محصولات کرپ ماشین پسند هستند، در حالی که برخی از آنها را فقط می توان با دست و با استفاده از شوینده های ملایم شستشو داد تا چروکیده نشود. بنابراین نحوه مراقبت از محصولات پارچه کرپ به الیاف مورد استفاده برای بافت پارچه بستگی دارد.

مقاومت در برابر حرارت
توانایی پارچه کرپ مازراتی و کرپ فیونا در حفظ گرما به الیاف درگیر بستگی دارد. محصولات، به ویژه آنهایی که از کرپ ابریشم ساخته شده اند، مقاومت حرارتی کمی دارند. آنها فقط برای پوشیدن در فصل تابستان یا زمانی که دما به میزان قابل توجهی بالاتر است مناسب هستند.

از طرفی محصولات پشمی مقاومت حرارتی بالایی دارند. به همین دلیل است که پارچه‌های کرپ پشمی معمولاً در زمستان استفاده می‌شوند، زیرا گرما را در خود نگه می‌دارند و احساس گرما را به کاربر می‌دهند.